Pomiary oświetlenia pracy

LXP-1Pomiary natężenia oświetlenia mają za zadanie ocenić jakość oraz natężenie światła elektrycznego w poszczególnych pomieszczeniach i na stanowiskach pracy. Jest to jeden z ważniejszych elementów wpływających na komfort pracy, samopoczucie i bezpieczeństwo ludzi przebywających w danym pomieszczeniu.

Przeprowadzamy pomiary natężenia oświetlenia w zakresie:

  • natężenia oświetlenia ogólnego,
  • natężenia oświetlenia miejsc pracy,
  • natężenia oświetlenia awaryjnego.

Narzędzia pomiarowe:

  • Pomiary natężenia oświetlenia elektrycznego we wnętrzach oraz pomiary natężenia oświetlenia awaryjnego wykonujemy przy użyciu luksomierza LXP-1 firmy SONEL. Luksomierz LXP-1 uzyskał świadectwo typu nadane przez Główny Urząd Miar i może być wzorcowany. Luksomierz posiada Świadectwo Wzorcowania nr 3250-7W4-13 wydane w dniu 05. 06. 2013 r. przez Laboratorium Wzorcujące przy Okręgowym Urzędzie Miar w Łodzi.

Kontakt


Stawiając na bezpieczne warunki pracy z firmą FAR-MED Faryna Marcin stawiacie Państwo na bezpieczeństwo i zdrowie swoich pracowników oraz bezpieczeństwo finansowe i ciągłość pracy Waszej Firmy.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu!Adres biura: Kaszubska 3, 44-335 Jastrzębie-Zdrój
Czynne: Pn-Pt od 9:00 do 15:00


+48 697 510 089